Volební lístek pro volby do Školské rady

Vážení rodiče,

ZDE je ke stažení volební lístek ve formátu PDF s kandidáty do Školské rady Základní školy Podivín.

Ze zákona 561/2004 Sb. (školský zákon) je školská rada zřízena na každé základní škole v ČR jak jste byli informováni třídními učiteli na třídních schůzkách.

Na naší škole proběhne volba škol. rady 04. 01. 2018 v době od 15:50 do 17:00. Volební urna bude umístěna v prostoru vstupu do školy, kde budete vhazovat vyplněný volební lístek.

Volební lístek vyplníte tak, že si vyberete dva z navržených kandidátů, které označíte křížkem v políčku před jejich jménem. Počet je nutné dodržet, jinak je hlas neplatný.

Dva z navržených kandidátů, kteří získají největší počet Vašich hlasů, budou členy Školské rady ZŠ Podivín na dobu tří let. V případě rovnosti hlasů rozhoduje los.

Třídní schůzky

Ředitelství ZŠ Podivín oznamuje rodičům, že třídní schůzky se uskuteční 04.01.2018

I. STUPEŇ / 16:00 / kmenové učebny

II. STUPEŇ / 16:00 / kmenové učebny

Volby do Školské rady ZŠ Podivín – zákonní zástupci žáků

Ředitel ZŠ Podivín vyhlašuje pro zákonné zástupce žáků volby do Školské rady ZŠ Podivín.

Termín konání voleb: 04. 01. 2018
Místo a čas: vstupní prostor u hlavního vchodu, 15:50 – 17:00 hod.

Volební komise: předseda: Libuše Paulíková
členové: Mgr. Alena Veselá
Jana Syslová

PF2018

Úspěšný rok 2018 přeje kolektiv zaměstnanců ZŠ Podivín

pf zspodivin2017

Volno ředitele školy

Ředitel základní školy Podivín podle zákona č. 561/2004Sb. (školský zákon), § 24, odst. 2 z organizačních důvodů vyhlašuje na den 22. 12. 2017 (pátek) pro žáky volno ředitele školy.

Školní družina nebude v provozu. Školní jídelna nebude vařit.

Mgr. Miroslav Cagášek, ředitel ZŠ Podivín

Výběrové řízení na místo asistentky/asistenta pedagoga

Ředitel Základní školy Podivín
vyhlašuje výběrové řízení na obsazení místa asistentky/asistenta pedagoga na zkrácený úvazek. Detaily pro výběrové řízení najdete v přiloženém dokumentu ZDE

Zápis do školní družiny

Vážení rodiče,

ředitelství ZŠ Podivín vyhlašuje pro žáky 1.-5. ročníku na školní rok 2017/2018 ve dnech 28.8.2017 - 6.9.2017 zápis do školní družiny při ZŠ Podivín.

Zápisový lístek (přihláška) bude v uvedený termín k dispozici na sekretariátu školy, nebo ve formátu PDF ke stažení ZDE

Vyplněné přihlášky lze odevzdat ve výše uvedený termín osobně na sekretariátu školy nebo e-mailem na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pro posouzení o přijetí bude rozhodovat datum narození dítěte a datum podání zápisového lístku.

V podivíně, dne 24.8.2017

Mgr. Miroslav Cagášek, ředitel ZŠ Podivín

Výběrová řízení na obsazení pracovních míst

Ředitel Základní školy Podivín vyhlašuje výběrová řízení na obsazení těchto pracovních míst:

Asistent/asistentka pedagoga se zkráceným úvazkem

Učitel/ka I. stupně.

Vychovatel/ka školní družiny se zkráceným úvazkem

Všechny potřebné informace jsou v přiložených dokumentech ke stažení ve formátu PDF.

Přihlášky do výběrového řízení s profesním životopisem zasílejte písemně nebo elektronicky do 31.07. 2017 na adresu:
Masarykovo náměstí 230
691 45 Podivín